fbpx

Wielton Group

Wielton distributors

The group
ikona eu
Close button
Road services network

Sales network

Factory service

Fast and professional with a possibility to use the factory production facilities

Zestawy kubaturowe

W transporcie najbardziej liczy się wydajność i optymalizacja. Nasze produkty tworzymy z myślą o tych ideach, biorąc przy tym pod uwagę obowiązujące normy i stosując najnowocześniejszą technologię i materiały. Zestawy przestrzenne Volume Master łączą w sobie pionierskie rozwiązania oraz lekką zabudowę. Są zaplanowane pod uniwersalne zastosowanie w transporcie różnych towarów. Szeroka gama opcji sprawia, że możesz stworzyć produkt idealny dla Twojej firmy i potrzeb. Sprawdź naszą ofertę!

Zestawy kubaturowe firmy Wielton

Nasze zestawy kubaturowe charakteryzują się niską wagą. Ramy wykonane są ze stali S700 które są bardzo wytrzymałe (. Jednocześnie użyte materiały zapewniają niską masę skrzyni ładunkowych. Tandemy są więc wyspecjalizowanym rozwiązaniem dla firmy transportowej, której zależy na wydajności i optymalizacji.

W naszej ofercie wśród naczep kubaturowych znajdują się trzy produkty: Curtain Volume Light Master i Curtain Volume Master oraz Side Volume Master. Pierwsze dwa to rozwiązania kurtynowe, trzecie zaś jest zabudową burtową z kurtyną. Każda firma ma inne potrzeby, stąd różnorodność i odmienne rozwiązania.

Zestawy przestrzenne Volume Master

Curtain Volume Light Master to oferta z przyczepą jednoosiową oraz zabudową kurtynową. Niska waga gwarantuje transport przy niższym koszcie. Kubatura wynosi do 120 m3, a masa od 13 000 kg. Curtain Volume Master umożliwia załadunek towaru cięższego oraz, dzięki konfiguracji desek stelażowych, doskonale nadaje się do przewozu opon. Posiada również aluminiową ścianę przednią ze wzmocnieniem w dolnym pasie, co powoduje większą wytrzymałość przy załadunku i rozładunku. Side Volume Master to zestaw przestrzenny dwuosiowy z burtą o wysokości od 40 do 80 cm. Sprawia to, że naczepy są bardziej uniwersalne.

Bezpieczeństwo

Nasze produkty posiadają opcjonalne wyposażenie w postaci radarów cofania. Żaden kierowca, nawet najbardziej doświadczony, nie jest nieomylny i asysta cofania będzie dodatkową pomocą oraz zwiększy bezpieczeństwo otoczenia w czasie tego trudnego manewru o dużym martwym polu.

Bezpieczeństwa kierowcy i innych uczestników drogi strzegą również nasze systemy monitorujące. Ciśnienie w ogumieniu podlega stałemu pomiarowi, podobnie jak zużycie klocków hamulcowych. Daje to pełną kontrolę nad najbardziej krytycznymi elementami jezdnymi przyczepy.

Łatwość obsługi

Nasze zestawy kubaturowe wyposażone są w system złącz DUOMATIC i sprzęg pneumatyczny. Dzięki temu zaprzęganie przyczepy nie już wyzwaniem w warunkach odbiegających od idealnych. W deszczu, na nierównościach lub na powierzchni pochyłej – co do tej pory było ogromnym problemem, teraz jest znacznie prostsze.

Wszystkie nasze przyczepy mogą zostać wyposażone w elementy ułatwiające użytkowanie, ale przede wszystkim załadunek. Otwierany dach czy winda tylna, składana do podwozia, to tylko kilka możliwości, które sprawią, że załadunek przebiegać będzie szybko i sprawnie. Przyczepy wyposażyć można w drugi poziom podłogi lub system przejazdowy. Dzięki niemu nie trzeba rozprzęgać naczepy w celu załadunku skrzyni na solówce.

Zbiorniki paliwa oraz AdBlue są łatwo dostępne, przy zachowaniu pełnej szczelności zabudowy. Podłogi wykonane są z wodoodpornej sklejki z powierzchnią antypoślizgową, dzięki czemu są idealne do pracy wózków widłowych o nacisku na oś 5500 kg. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!

Close

Quick contact

Talk to a consultant

Leave your contact details. We'll call you

Lower Silesian
Kuyavian-Pomeranian
Lublin
Lubusz
Łódź
Lesser Poland
Masovian
Opole
Subcarpathian
Podlaskie
Pomeranian
Silesian
Świętokrzyskie
Warmian-Masurian
Greater Poland
West Pomeranian