fbpx

Wielton Group

Wielton distributors

The group
ikona eu
Close button
Road services network

Sales network

Standard

Extensive range of semi-trailers, trailers and dump trucks

Factory service

Fast and professional with a possibility to use the factory production facilities

Naczepy kurtynowe

Naczepy kurtynowe to najbardziej popularna odmiana naczep towarowych ze względu na swoją wszechstronność. W tego typu naczepach można przewozić właściwie każdy rodzaj towaru. Sposób ładowania jest również uzależniony od potrzeb klienta. Można pakować luzem, ale możliwe jest również wykorzystanie opakowań zbiorczych lub palet. Wysoka konstrukcja pozwala na ładowanie towaru nawet do wysokości 3 metrów.
Proces załadunku jest ułatwiony dzięki zsuwanej kurtynie oraz suwanemu dachowi. Dostęp do przestrzeni towarowej jest wtedy możliwy na całej długości naczepy. Sprawia to, że załadunek przebiega zdecydowanie szybciej, niż w przypadku ładowania od tyłu.

Wyposażenie naczep kurtynowych

Nasze naczepy skonstruowane są ze sztywnych, ale lekkich materiałów, co oznacza dużą wytrzymałość przy niewielkiej masie własnej. Niektóre z modeli wyposażone są w rynny do przewozu stali. Naczepy mają również solidne uchwyty do mocowania ładunku.
Nasze produkty można wyposażyć w wiele akcesoriów jak np. system zabezpieczenia ładunku pionowego, czy dodatkowe słupy ładunkowe. Naczepy Wielton charakteryzują się pojemnym wnętrzem i przyjaznej konstrukcji do ładunku i rozładunku. Wyposażone są w odboje przeciw-najazdowe i opcjonalnie odbojniki rolkowe, które ułatwiają kierowcy bezpieczne dokowanie naczepy.

Naczepy skrzyniowe – znajdź idealny model

Naczepy skrzyniowe, w tym naczepy kurtynowe, wykorzystywane są w wielu dziedzinach przemysłu. Dzięki niskiej masie własnej i wytrzymałej konstrukcji umożlwiają transport każdego rodzaju towaru – również materiałów dużych i ciężkich. Wybierając produkty Wielton, w większości przypadków możesz jeszcze lepiej dostosować je do swoich potrzeb dzięki indywidualnej konfiguracji.
Nasze naczepy skrzyniowe są projektowane w oparciu o długoletnie doświadczenie w branży, a stosowane rozwiązania są efektem wielu testów i opinii klientów. Kładziemy nacisk na najwyższą jakość i najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Solidne rozwiązania dla Twojej firmy – zaufaj marce Wielton

Jesteśmy liderami na rynku rozwiązań transportowych dla biznesu. Inwestujemy w najlepsze technologie i wspieramy rozwój naszych pracowników, ponieważ wiemy, że to oni są siłą napędową tego, co dla nas liczy się najbardziej – produkty wysokiej jakości. Z dumą rozwijamy naszą działalność na kolejne kraje Europy, Azji i Afryki. Naczepy z naszym logo znane są z solidnego wykonania i dbałości o detale. Oferujemy ogromny wybór w kwestii wyposażenia dodatkowego i możliwych konfiguracji. Prowadzimy specjalistyczne doradztwo – mamy biura obsługi klienta w całej Europie oraz 20 punktów w Polsce. Nasze produkty mówią same za siebie – zapraszamy do kontaktu!

Close

Quick contact

Talk to a consultant

Leave your contact details. We'll call you

Lower Silesian
Kuyavian-Pomeranian
Lublin
Lubusz
Łódź
Lesser Poland
Masovian
Opole
Subcarpathian
Podlaskie
Pomeranian
Silesian
Świętokrzyskie
Warmian-Masurian
Greater Poland
West Pomeranian