Wielton na targach w Karlsruhe

NUFAM to jedne z największych branżowych targów, organizowanych na terenie Niemiec. Dlatego zadbaliśmy, aby stanowisko Wieltonu wyraźnie wyróżniło się pośród wszystkich wystawców.

Tegoroczne targi odbyły się w pomiędzy 26 a 29 września i tradycyjnie przyciągnęły sporą liczbę przedstawicieli branży. Nowoczesne i atrakcyjne wizualnie stoisko, do tego urządzone z dużym rozmachem i efektowną ekspozycją pojazdów, sprawiało, że uczestnicy targów pojazdów użytkowych w Karlsruhe, nie mogli przejść obojętne obok stanowiska Wieltonu.

NUFAM 2021

Obecność na targach zwykle ma te same cele: prezentację produktów, pozyskanie nowych kontaktów, nawiązanie relacji z kolejnymi odbiorcami. Marka Wielton od wielu lat konsekwentnie zdobywa zaufanie klientów i ugruntowuje swoją renomę na niemieckim rynku, dlatego podczas każdego spotkania branży chcemy dodatkowo zostawić po sobie wrażenie solidnego partnera biznesowego, posiadającego technologie i rozwiązania transportowe, pomagające w zwiększaniu efektywności usług transportowych, czy poprawiających ergonomię pracy kierowcy. Szczególnie zależy nam również na przedstawieniu zespołu naszych lokalnych przedstawicieli, którzy mają szansę bezpośrednio zaprezentować, co znaczy górujące nad naszym stanowiskiem hasło – EXPERT ON THE ROAD.

Łącząc wszystkie założenia z tożsamością marki Wielton, przygotowaliśmy stanowisko w biznesowej, ekskluzywnej stylistyce z elementami multimedialnymi, miejscami przystosowanymi do prowadzenia rozmów, strefą gastronomiczną i przestrzenią prezentacyjną dla wybranych produktów.

Wszystkie produkty sprzedane na miejscu

Wyznacznikiem udanej obecności na targach jest sprzedaż, już na miejscu, wszystkich eksponowanych produktów. Nowych właścicieli znalazły trzy wystawiane w Karlsruhe naczepy.

Na targach NUFAM prezentowaliśmy pojazdy, reprezentujące trzy grupy produktowe. W przestrzeni stoiska przygotowaliśmy ekspozycję wywrotki linii Strong Master oraz naczepy podkontenerowej Container Master Super Light. Przed halą EXPO, wystawialiśmy także naczepę kurtynową Curtain Master.

Dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stanowisko. Bardzo się cieszymy, że ponownie mieliśmy okazję uczestniczyć w niezastąpionych, bezpośrednich rozmowach z naszymi odbiorcami.

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na Newsletter

Otrzymuj najnowsze treści ze świata Wieltonu

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Wielton S.A., Newslettera na podany adres e-mail lub numer telefonu za pośrednictwem moich urządzeń telekomunikacyjnych, w szczególności takich jak laptop, telefon, smartfon zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wielton S.A., informacji handlowych zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu otrzymywania na podany adres e-mail Newslettera Wielton S.A.*

* Administratorem danych osobowych jest Wielton S.A., z siedzibą przy ul. Rymarkiewicz 6, 98-300 Wieluń. Dane udostępnione w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności

Polecamy

Polecamy