Sachs Trans stawia na uniwersalność od Wieltonu

Tylko w 2021 roku Wielton wyprodukuje 150 naczep dla Sachs Trans – firmy transportowej zaliczanej do krajowych liderów branży. Zamówione pojazdy powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie klienta i przystosowane są do przewozu praktycznie każdego rodzaju ładunku.

Zamówienia od największych graczy na transportowym rynku, do tego obejmujące produkcję większej floty pojazdów, są dla nas potwierdzeniem, że produkty Wieltonu swoimi rozwiązaniami i wykorzystywanymi technologiami, skutecznie zapracowały na zaufanie klientów.

Dedykowane naczepy Curtain Master Mega

Konfiguracja 150. naczep produkowanych dla Sachs Trans charakteryzuje się dużym naciskiem na uniwersalność zastosowania i została opracowana specjalnie w odpowiedzi na zgłoszone przez firmę oczekiwania. Produkt Curtain Master Mega jest przystosowany to realizacji zróżnicowanych wyzwań transportowych. Powierzchnia ładunkowa pozwala na standardowy przewóz towarów spaletyzowanych czy umieszczonych w workach big bag, ale także stali w kręgach, dzięki specjalnej muldzie w podłodze naczepy, czy sprzętu AGD z wykorzystaniem systemu BDE, dającego możliwość rozchylenia tylnego portalu.

Pojazd posiada jednocześnie wszystkie ważne certyfikaty, jak DC 9,5 niezbędny do przewozu komponentów dla sektora automotive czy certyfikat XL wiążący się z wytrzymałością zabudowy, wymagany chociażby przy przewozie napojów.

Dostarczanie wysokiej jakości produktów oraz doskonałe ich dostosowanie do wymagań naszych klientów to nasze priorytetowe zadanie. Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy się realizacji niestandardowych rozwiązań. Doskonałym tego przykładem jest zamówienie od firmy Sachs Trans International, naszego wieloletniego klienta, któremu dostarczyliśmy unikatowe i w pełni spersonalizowane naczepy. Stworzyliśmy bardzo uniwersalne produkty, które znajdą zastosowanie w transporcie każdego rodzaju ładunku. – mówi Lucjan Krzyk, Manager ds. flot Wielton S.A.

Sachs Trans & Wielton – współpraca mierzona w latach

Firma transportowa Sachs Trans International przez 35 lat działalności wypracowała sobie pozycję jednego z największych, krajowych przewoźników. Obecnie dysponuje flotą 750 pojazdów, świadczących usługi transportowe na terenie całej Europy oraz w Azji i Afryce. Przewoźnik z Radlina zatrudnia aktualnie ponad 770 pracowników.

Firma Wielton realizuje dla nas już kolejne zamówienie podczas naszej kilkuletniej współpracy. Bardzo doceniamy kooperację pomiędzy naszymi firmami ze względu na wysoką jakość dostarczanych produktów oraz dużą otwartość Wieltonu na realizację niestandardowych kontraktów. Cieszymy się, że mamy partnerów w biznesie, którzy rozumieją nasze potrzeby i chętnie na nie odpowiadają, dostarczając produkty ułatwiające wykonywanie naszej pracy. – mówi Marek Sachs, Prezes Zarządu Sachs Trans International Sp. z o. o.

Współpraca z Wieltonu z Sachs Trans International trwa od 2014 roku i obejmowała do tej pory głównie produkcję naczep kurtynowych typu coilmulda.

Ciągnik siodłowy i naczepa mogą w pełni spełniać swoje zadania, tylko jeśli są ze sobą spięte i tworzą kompletny, przystosowany do transportu towaru zestaw. Dla nas takie połączenie ma także wymiar symboliczny. Pokazuje, że nasze produkty stanowią istotną część w działalności firm transportowych i stają się elementem budowania potencjału i rozwoju biznesu. Dostarczanie naczep, które z pojazdami naszych klientów będą efektywnie pracować na ich sukces, stając się ważnych i dającym realne wsparcie partnerem, stanowi fundament naszej działalności.

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na Newsletter

Otrzymuj najnowsze treści ze świata Wieltonu

Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Wielton S.A., Newslettera na podany adres e-mail lub numer telefonu za pośrednictwem moich urządzeń telekomunikacyjnych, w szczególności takich jak laptop, telefon, smartfon zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wielton S.A., informacji handlowych zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w celu otrzymywania na podany adres e-mail Newslettera Wielton S.A.*

* Administratorem danych osobowych jest Wielton S.A., z siedzibą przy ul. Rymarkiewicz 6, 98-300 Wieluń. Dane udostępnione w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności

Polecamy

Polecamy