Skład grupy infolinia: +48 43 843 45 10
Close button
Znajdź dealera
Znajdź dealera

Produkty Marki Wielton - Kontakt

Kontakt

Linia naczep ogólnego użytku

Siedziba firmy: ul. Rymarkiewicz 6, 98-300 Wieluń
Budynek Zarządu: ul. Rymarkiewicz 6, 98-300 Wieluń

tel.  +48 43 843 45 10
fax. +48 43 843 16 25

Sąd Rejestrowy: Rejonowy w Łodzi,
XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy: 12 075 000 zł
NIP: 899-24-62-770
KRS: 0000225220

Wybierz wygodną formę kontaktu

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub skorzystaj z formularza
Polska Europa

Grzegorz Płatek

Kierownik

tel. +48 510 202 763

g.platek@wielton.com.pl

 

Produkty Agro

Magdalena Chudecka

Specjalista ds. serwisu

tel. +48 502 664 929

m.chudecka@wielton.com.pl

 

Polska Europa

(AT, BE, FIN, FR, NL, DE, NO, CH, SE, ES)

Tomasz Drosiński

Specjalista ds. serwisu

tel. +48 502 665 119

t.drosinski@wielton.com.pl

Polska Europa

(AT, BE, FIN, FR, NL, DE, NO, CH, SE, ES)

Kacper Kasprzyk

Specjalista ds. serwisu

tel. +48 511 448 582

k.kasprzyk@wielton.com.pl

Polska Europa

(CZ, SK, HR, RO, HU, BG, RS, SLO)

Krzysztof Tokarek

Specjalista ds. serwisu

tel. +48 511 448 381

k.tokarek@wielton.com.pl

Polska Europa Wschodnia

(BY, PL, RU, UA)

Aleksandra Rzepkowska

Referent ds. serwisu

tel. +48 511 448 517

a.rzepkowska@wielton.com.pl

Pomoc techniczna

+48 510 202 700

Dział Serwis

tel. +48 43 845 34 00
fax: +48 43 845 34 01

Biuro obsługi klienta

Tel. : +48 43 845 34 02
fax: +48 43 845 34 03
a.mandat@wielton.com.pl

Kierownik

Waldemar Latus

tel. +48 43 843 45 10 wew. 428

kom. +48 510 202 736

w.latus@wielton.com.pl

Doradca serwisowy

Łukasz Rudnicki

tel. +48 43 843 45 10 wew. 428

kom. +48 504 099 835

l.rudnicki@wielton.com.pl

 

Doradca serwisowy

Aleksandra Mandat

tel. +48 43 843 45 10 wew. 442

kom. +48 502 662 734

a.mandat@wielton.com.pl

 

Doradca serwisowy

Piotr Kubisiak

tel. +48 502 663 557

p.kubisiak@wielton.com.pl

Kierownik ds. Wsparcia i Rozwoju Sieci

Tomasz Grajoszek

tel. +48 502 663 567

t.grajoszek@wielton.com.pl

 

Polska

Łukasz Kubisiak

kom. +48 510 202 760

l.kubisiak@wielton.com.pl

 

Agro

Radosław Posmyk

kom. +48 519 329 755

r.posmyk@wielton.com.pl

Europa Zachodnia i Południowa

Wsparcie techniczne działu gwarancji

Michał Piesyk

tel. +48 510 202 733

m.piesyk@wielton.com.pl

Europa Wschodnia, Azja, Włochy

Marta Polak

+48 512 192 900

m.polak@wielton.com.pl

Dane kontakowe

tel. +48 43 843 45 10 wew. 341 do 344
fax. +48 43 843 16 25

logistyka@wielton.com.pl

Numery kontaktowe

tel. +48 43 843 45 10 wew. 366 – 377
fax. +48 43 843 08 54

Numery kontaktowe

tel. +48 43 843 45 10 wew. 502, 504.
fax. +48 43 845 34 10

Sekretariat Zarządu

tel. +48 43 843 16 38

fax. +48 43 843 12 73

Public Relations

Katarzyna Rybacka

PR Manager

tel. kom. +48 502 665 126

k.rybacka@wielton.com.pl

 

Dział Marketingu

fax. +48 43 843 08 54

Formularz kontaktowy

Kiedy nie masz czasu zadzwonić

Dziękujemy za wysłaną wiadomość!

Ponownie wyślij formularz
Wiadomość dla działu:
*
*
*
*
*

Znajdź nasze sieci handlowe i serwisowe

Punkty spredaży oraz serwisowe w europie

Serwis Wielton

Serwis Wielton

Serwis Agro

Zlokalizuj punkty

Gwarancje i reklamacje

Szybki i profesonalny z możliwością wykorzystania zaplecza produkcyjnego fabryki