Skład grupy
Close button
Sieć handlowa

Produkty Marki Wielton - Kontakt

Kontakt

Linia naczep ogólnego użytku

Siedziba firmy: ul. Rymarkiewicz 6, 98-300 Wieluń
Budynek Zarządu: ul. Rymarkiewicz 6, 98-300 Wieluń

tel. +48 43 843 45 10
fax. +48 43 843 16 25

Sąd Rejestrowy: Rejonowy w Łodzi,
XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy: 12 075 000 zł
NIP: 899-24-62-770
KRS: 0000225220

Wybierz wygodną formę kontaktu

Skontaktuj się z nami bezpośrednio lub skorzystaj z formularza
Polska Europa

Grzegorz Płatek

Kierownik

tel. +48 510 202 763

g.platek@wielton.com.pl

 

Produkty Agro

Magdalena Chudecka

Specjalista ds. serwisu

tel. +48 502 664 929

m.chudecka@wielton.com.pl

 

Polska Europa

(AT, BE, FR, NL, DE, ES, PL)

Tomasz Drosiński

Specjalista ds. serwisu

tel. +48 502 665 119

t.drosinski@wielton.com.pl

Polska Europa

(LT, LV, EE, FIN, SE, NO, PL)

Kacper Kasprzyk

Specjalista ds. serwisu

tel. +48 511 448 582

k.kasprzyk@wielton.com.pl

Polska Europa

(CZ, SK, HR, RO, HU, BG, RS, SLO)

Krzysztof Tokarek

Specjalista ds. serwisu

tel. +48 511 448 381

k.tokarek@wielton.com.pl

Polska Europa Wschodnia

(BY, PL, RU, UA)

Aleksandra Rzepkowska

Referent ds. serwisu

tel. +48 511 448 517

a.rzepkowska@wielton.com.pl

Dział Serwis

tel. +48 43 845 34 02

Kierownik

Waldemar Latus

tel. +48 43 843 45 10 wew. 428

kom. +48 510 202 736

w.latus@wielton.com.p

Doradca serwisowy

Łukasz Rudnicki

tel. +48 43 843 45 10 wew. 428

kom. +48 504 099 835

l.rudnicki@wielton.com.pl

 

Doradca serwisowy

Jolanta Ladra

tel. +48 43 843 45 10 wew. 442

kom. +48 502 662 734

j.ladra@wielton.com.pl

Doradca serwisowy

Piotr Kubisiak

tel. +48 502 663 557

p.kubisiak@wielton.com.pl

Kierwonik Działu Gwarancji

Marta Polak

tel. +48 512 192 900

m.polak@wielton.com.pl

 

 

Polska

Łukasz Kubisiak

kom. +48 510 202 760

l.kubisiak@wielton.com.pl

 

Agro

Radosław Posmyk

kom. +48 519 329 755

r.posmyk@wielton.com.pl

Europa

Wsparcie techniczne działu gwarancji

Jan Wabnic

tel. +48 510 664 137

j.wabnic@wielton.com.pl

Radosław Posmyk

tel. +48 519 329 755

r.posmyk@wielton.com.pl

 

Dane kontakowe

tel. +48 43 843 45 10 wew. 341 do 344
fax. +48 43 843 16 25

logistyka@wielton.com.pl

Numery kontaktowe

tel. +48 43 843 45 10 wew. 365 – 367
fax. +48 43 843 08 54

Numery kontaktowe

tel. +48 43 843 45 10 wew. 502, 504.
fax. +48 43 845 34 10

Sekretariat Zarządu

tel. +48 43 843 16 38

fax. +48 43 843 12 73

Public Relations

Agencja PR Havas

tel. kom. +48 517 057 545

agata.piekarz@havas.com

 

Dział Marketingu

fax. +48 43 843 08 54

Formularz kontaktowy

Kiedy nie masz czasu zadzwonić

Dziękujemy za wysłaną wiadomość!

Ponownie wyślij formularz
Wiadomość dla działu:
*
*
*
*
*

Znajdź nasze sieci handlowe i serwisowe

Punkty sprzedaży oraz serwisowe w Europie

Serwis Wielton

Serwis Wielton

Serwis Agro

Zlokalizuj punkty

Gwarancje i reklamacje

Szybki i profesonalny z możliwością wykorzystania zaplecza produkcyjnego fabryki